Konya Lastik Oteli

Yol güvenliği, aracın yere temasını, yol tutuş ve fren performansını sağlayan lastiklerden başlar. Sürücülerin de kendileri, sevdikleri ve yoldaki diğer insanların güvenliği için lastiklerine mutlaka özen göstermeleri gerekiyor. O nedenle mevsimsel olarak zamanında lastik değişimi son derece önemlidir.

Konya Lastik Oteli
Konya Lastik Oteli Admin
Bu içerik 658 kez okundu.

Kışlık ve yazlık lastik değişiminde önemli bir hususta boşa çıkan lastiklerin hem sizi yormaması hem de uygun bir ortamda saklanmasıdır. İşte Konya'da lastik değişiminde profesyonel bir ekip tarafından lastik değişimini gerçekleştiren Aslas'ta yazlık ve kışlık lastiklerin saklanması için lastik oteli de mevcut. 

Kış lastiği uygulaması resmi araçlarda 01 Aralık tarihinde başlayacak hava sıcaklığının 7 derecenin altına düştüğü ve yağışların başladığı bölgelerdeki sürücülerin araçlarında kış lastiği kullanmak için 1 Aralık'ı beklememeliler. Kış lastiğinde tarihten çok hava muhalefetleri göz önüne alınmalı.

Yalnızca ticari araçlar değil, trafikteki tüm özel araçlar da kış lastiğine geçmeli. Türkiye'de şehirler arası kara yollarında seyreden tüm kamyon, çekici, tanker, otobüs, minibüs ve kamyonet türü araçlar ile ticari otomobiller 1 Aralık-1 Nisan döneminde kış lastiği takmasının zorunlu, trafikte ticari araçlar kadar özel araçlar da risk taşıyor. Araştırmalara göre kışın kaza yapma riski yaza göre 6 kat daha fazla. Karlı ve buzlu havalarda yaşanan kazalar genellikle bir ve birden fazla aracın çarpışması şeklinde meydana geliyor. Bu sebeple ticari ya da özel araç demeden tüm vatandaşlarımız kış lastiği kullanımına dikkat etmeli. Aracın kışa hazırlığı külfet gibi görülmemeli. Hepimizin can ve mal güvenliği için kış lastiğinin ve araç bakımının önemi büyük.

Aslas'ta bunun yanı sıra lastik çeşitlerinin yanı sıra, İnci Akü bayiliği mevcut, ayrıca iç lastiği çeşitleri, lastik yama ve tamir malzemeleri, ilaç, kurşun, sibop gibi yedek parçalar bulunmakta.

Aslas Musalla Bağları Mahallesi Çakırlı Caddesi No: 30 Selçuklu adresinde.

İletişim: 0332 237 0809- 0553 3587518

42haber.net

konya lastik oteli konya oto lastik konya lastik değiştirme konya lastikçi konya akü konya akü bayii konya inci akü satış konya akü satış konya akücü konya oto lastik satış aslas konya aslas
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış