Konya kurbanlık boğa ve düve fiyatları ne kadar?

​31 Temmuz Cuma günü islam alemi olarak büyük sevinç ve mutlulukla eda edeceğimiz Kurban Bayramı’na sayılı günlerin kaldı.

Konya kurbanlık boğa ve düve fiyatları ne kadar?
Konya kurbanlık boğa ve düve fiyatları ne kadar? Admin
Bu içerik 449 kez okundu.

 Bu günlerde ise ekteki sorular hiç şüphesiz sosyal medyada en çok sorular soruların başında gelmekte: Konya büyükbaş kurbanlık fiyatı ne kadar?, Kurbanlık fiyatları ne kadar olacak?,    büyükbaş kurban fiyatları2020 konya kurbanlık fiyatları ne kadar?  konya kurbanlık fiyatları ne?, konya düve fiyatları ne kadar?,  2020 konya kurbanlık büyükbaş inek fiyatları, konya kurbanlık boğa fiyatları, konya kurban fiyatları

Yıllardır besicilik yapan ve baba mesleğini uzun yıllardır Konya’da sürdüren Baktemur Kurbancılık-Besicilik sahibi Metin Baktemur, Kurbanlık fiyatlarında geçtiğimiz yıla oranla bir artışın dikkat çektiğini kaydetti.

Koranavirüs tedbirlerinin hayatta olduğu bu günlerde insanların büyükbaş kurbanlıklara ilgisinin memnuniyet verici olduğunu söyleyen Metin Baktemur, "Kurban, insanlar için oldukça önemli bir ibadet. Biz de bu bilinçle işimizi yıllardır büyük bir özveriyle sürdürüyoruz. Etini yemediğimiz hiçbir hayvanı müşterimize vermiyoruz. Yaptığımız işin vebal ve sorumluluğunu bilerek 2,5 ila 3 yaşındaki düve ve tosunları Erzurum’un çayırlarla dolu geniş meralarından Konya'ya getiriyor ve son 2 ay içeride fenni yem, kepek,  pamuk küspesi ve arpayla besliyoruz. Müşterilerimizin talebine göre organik olarak beslediğimiz kurbanlıklarımızdan her bütçeye uygun olarak satıyor, ayrıca hisse olarak da satışlarımız mevcuttur." Şeklinde konuştu.

Hijyene büyük önem verdiklerinin altını çizen Metin Baktemur, "Konya Tatlıcak’taki çiftliğimizde kurban bayramının ilk günü İslami usullere göre ve koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen kurallarına sonuna kadar dikkat edilerek kestiğimiz kurbanları müşterimizin talebine göre ayrıştırarak kendilerine veriyoruz." Dedi.

Baktemur Besicilik

0539 2393543

Tatlıcak Mahallesi, Erdemir Sokak No:37 Karatay-Konya


42haber.net

konya kurban satışı baktemur
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"