Gizlilik ve Etik Kurallara Uygun DNA Testleri

​Türkiye'de DNA testi dendiğinde akla ilk gelen profesyonel kuruluşlardan biri olan DNA Test Merkezi'miz, faaliyetlerine büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Gizlilik ve Etik Kurallara Uygun DNA Testleri
Gizlilik ve Etik Kurallara Uygun DNA Testleri Admin
Bu içerik 563 kez okundu.

 Genetik alanda yapılan testlerde ihtiyaç duyulan güvenilir sonuçlara ulaşılması konusunda profesyonel hizmet sunan merkezimiz, uluslararası akreditasyona sahip 14 farklı ülkede ve Türkiye'de 9 farklı şehirde 5 yıldır hizmet vermektedir.

Başvurular üzerine son teknoloji ekipmanlar ve araçlar ile donatılan DNA Testi Merkezi'mizde gerçekleştirilen tüm testler aile mahremiyetinin korunduğu uygulamalardan oluşmaktadır. Dolayısıyla merkezimizde yapılan tüm testlerde elde edilen sonuçlar, kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Merkezimizin yetkilileri tarafından verilen özel kodlar ile test sahibine gerekli sonuçlar gizlilik prensipleri içinde ulaştırılmaktadır.

Evde Numune Alma Hizmeti

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu DNA testi sonuçlarına imza atan merkezimizde evde numune alma hizmeti de bulunmaktadır. Bilindiği üzere babalık testi, kardeşlik testi, annelik testi gibi çeşitleri bulunan tüm DNA testi uygulamalarında bireylerden birtakım numunelerin alınması şarttır. Bu alanda profesyonel hizmet sunan merkezimiz, bulunduğunuz şehirde steril şartlarda numune örneklerinizi alıp test çalışmamıza katılmanızı sağlamaktadır.

Merkezimize açık adresinizi verdiğiniz ikamet adresine gönderilen profesyonel çalışanlarımız, özel geliştirilmiş taşınabilir numune alma kitleri sayesinde evinizde de DNA testleri için gerekli örneklerin alınmasını sağlamaktadır. Bu alanda tecrübesiyle öne çıkan Moleküler Biyolog Alpay AVCI, "Tükürük örneği dışında, köklü saç, tırnak, diş fırçası, sigara izmariti ve göbek bağı gibi birbirinden farklı çok sayıda örnekle de DNA testleri yapılabilmektedir." demiştir.

DNA Testleri Kaç Günde Sonuçlanır?

Profesyonel standartlarda gerçekleştirilen DNA testlerini en kısa sürede sonuçlandırmaya gayret eden DNA Test Merkezi'miz faaliyetlerine başladığı günden bu yana en kısa sürede istenen talepleri karşılamak adına görev aldığı işleri büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Testlerimizin standart sonuçlanma süresi genel olarak 7 ila 9 iş günüdür.

Bu konuyla ve sperm fish testi hakkında detaylı bilgilere https://www.dnatesti.com.tr bağlantı adresine sahip DNA Test Merkezi'mizin kurumsal internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"