Meslek Edindiren Sertifika Programı

Günümüz popüler mesleklerinden biri olan güzellik uzmanlığı mesleğinde sizde kariyer yapmaya ne dersiniz?

Meslek Edindiren Sertifika Programı
Meslek Edindiren Sertifika Programı Admin
Bu içerik 1050 kez okundu.
Harem Akademi ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı güzellik uzmanlığı kursu ile sizde hayalinizdeki  mesleğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sertifika programı sonrası ister kendi işyerinizi açar istersenizde başka bir merkezde çalışabilirsiniz.

 Konya medikal, güzellik ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Harem Group bünyesinde çalışmalarına ve eğitimlerine başlayan Harem Akademi’yi daha yakından tanımak için, firma genel müdürü Göktuğ Yalçın ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Öncelikle, kurs eğitimlerinize kimler katılabilir?

Kurs eğitimlerimize, güzellik sektöründe hizmet vermek isteyen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen,  kozmetik ve cilt alanında merakı olan, güzellik merkezinde uzman estetisyen olarak çalışmak isteyen herkes katılabilir.

Sertifika programlarınız içerisinde neler var?

Sertifika programı boyunca cilt bakımında profesyonel makyaj uygulamalarına kadar farklı alanlarda eğitim olanağı sağlamaktayız. Programlarımızda hem teorik hem de pratik uygulamalara yer vererek, programdan mezun olan kursiyerlerimizin, profesyonel bir uzman olarak sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Sertifikanızın geçerliliği nedir?

Tüm eğitimlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı’nın yönetmeliklerine tabidir. Verdiğimiz tüm sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Her eğitimimiz kendi içerisinde modüllerden oluşmakta ve modülleri başarı ile tamamlayan kursiyerler sertifikalarını almaya hak kazanırlar.

Kurum eğitimleriniz var mıdır?

Sektörde hizmet veren güzellik merkezlerine özel sertifika vererek tüm personeline eğitim sağlamaktayız. Kurum içi eğitimlerimiz hem işletmelerin daha kaliteli ve bilinçli hizmet vermelerini sağlamakta hemde işletmelerin başarı oranı arttırmaktadır.

Sizin eklemek istedikleriniz var mıdır?

Öncelikle güzellik uzmanlığı, bilgi, tecrübe ve donanım isteyen saygın ve özel bir meslektir. Malesef günümüzde uzmanlık belgesi olmayan bir çok çalışan görmekteyiz. Eğitimsiz ve belgesiz güzellik uzmanı çalıştırılması sektördeki en büyük sorunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Buda istenmeyen sonuç alımlarına sebep olmakta ve mesleğin saygınlığını düşürmektedir.  Harem Akademi olarak amacımız güzellik sektöründe eğitimsiz ve belgesiz hizmet veren kişi kalmasın ve bunun sonucunda hizmet kalitelerini ve işlem düzeylerini en üst seviyeye taşımaktadır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış