Karatay Konferansları Başladı

Karatay Belediyesi ve KTO Karatay Üniversitesi işbirliği ile her yıl yapılan 4.Karatay Konferanslarının ilki yoğun bir katılımla başladı.

Karatay Konferansları Başladı
Karatay Konferansları Başladı Admin
Bu içerik 1060 kez okundu.

Karatay Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen ve KTO Karatay Üniversitesi Rehberlik Koordinatörü Ali Bozgedik tarafından sunulan konferansa Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Belediye Meclis Üyeleri, Akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrencilere sunum eşliğinde "Her şey Aslına Rücu Eder" adlı  Sınav Motivasyonu konferansını veren Rehberlik Koordinatörü Ali Bozgedik, sınava iki ay kala bahar handikaplarından kurtulan ve gerçekten sınava yönelen öğrencinin çok iyi sonuçlar alabileceğini söyledi. Çeşitli örneklemelerle öğrencilerin sınava olan motivasyonunu ve gelecekte nasıl bir mesleği seçmesi gerektiği konusunda bilgiler veren Ali Bozgedik, öğrencilerin geleceğe hazırlanması konusunda ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirterek Karatay Belediyesi'ne desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Konferansın sonunda söz alan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Konferanslarının 4'üncüsünü yine KTO Karatay Üniversitesi ile birlikte yaptıklarını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti. Aradığınız mesleği yapabilmek ve mesleğinizde en iyisi olabilmek için öğrencilere kendilerini çok iyi yetiştirmeleri gerektiğini dile getiren Hançerli, "Ülkemizin sizlere ihtiyacı var. Birçok meslek dalında görevler alıp bu ülkeye hizmet edecek ve vefa borcunuzu ödeyeceksiniz" dedi. 4. Karatay konferanslarının 7 Nisan Perşembe günü "Çocuklarda Davranış Bozuklukları", 28 Nisan Perşembe günü "Okul Başarısı Sağlıklı Beslenme ile Mümkün" ve 26 Mayıs Perşembe günü ise "İş İşten Geçmeden Üreme Sağlığı" konularında 3 ayrı konferans daha yapılacağını kaydeden Başkan Mehmet Hançerli, konuşmasının sonunda öğrencilere başarılar dilerken sunumu gerçekleştiren Rehber Öğretmen Ali Bozgedik'e katkılarından dolayı çiçek takdim etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”