Huawei

​Çin’in bir teknolojik ürünler üretim şirketi olan Huawei, silikon vadisine son zamanlarda adım atması ile ün salmış bir şirkettir.

Huawei
Huawei Admin
Bu içerik 449 kez okundu.

Huawei aynı zamanda bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) altyapısı ile ünlü olmakla beraber akıllı cihazlar içerisinde lider bir küresel hizmet sağlayıcısıdır. Telekom ağları üzerinde yapmış oldukları yenilikler, Bluetooth, akıllı cihazlar ve cloud network hizmetleri olmak üzere 4 önemli alanda entegre çözümler üreterek tam internet bağlantılı, akıllı bir dünya için dijital ürünler her şirkete, eve ve kuruluşa sunmayı amaçlar. İlk olarak 2003 Temmuz’da ahize apartmanı kurulan Huawei kısa süre içerisinde birçok işe imza atarak çoğu ödüle layık görüldü ve bunları almaya hak kazandı. Açıldıktan bir sene sonra Şubat 2004 senesinde Huawei, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen 3GSM Konferansı içerisinde Çin’in ilk üretilen WCDMA cep telefonunu sundu.

Huawei Akıllı Telefon

Akıllı telefon üreticiliği ile bilinmekte olan bu marka, ilk olarak üretmiş olduğu kapaklı olan 3G mobil telefonu 2005 yılının haziran ayında üretildi. U626 adına sahip bu model çoğu kişinin sevgisini kazanırken aynı zamanda bu alanda yapılan ilk akıllı telefonlardan birisi oldu. 2011 Mart ayında elde etmiş oldukları başarı sayesinde C8550 kodlu akıllı ve dokunmatik olan telefonun satışları Çin üzerinde bir milyonun üzerinde çıktı. Günümüzde başarısını devam ettirmekte olan Huawei daha aktif olarak son on senedir insanların akıllı telefon üzerindeki taleplerini karşılamakta.

Huawei Telefon Fiyatları

Her cebe ve her türlü bütçeye hitap edebilecek telefonları bulunan Huawei, geçtiğimiz günlerde 2019 Mart ayında çıkarmış olduğu P30 serisi telefonları ile işleri bir adım ileriye götürerek kamerada çığır açacak yeniliklere gitti. 5X optik zum, 10X hibrit zum ve sanal olarak 50X zum yapabilen yeni SuperZoom Lens sayesinde fotoğraf severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Ayrıca yeni çıkan bir ağ bağlantı türü olan 5G’ye de ayak uydurmak üzere çalışmalar başlatan Huawei 5G çok modlu yonga setini Balong 5000’i ve bununla çalışan ilk 5G cihazı olan Huawei 5G CPE Pro’yu 2019 ocak ayında piyasaya sürdü. Son senelerde çıkan ve oldukça teknoloji yenilikçisi olan Huawei telefonlara ise  https://www.incehesap.com/huawei/ üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”