Kumport

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firma yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri ile ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Kumport
Kumport Admin
Bu içerik 491 kez okundu.

Firma mevcut yönetmelikler ve etik ilkelere göre uygun faaliyet göstermektedir. Küreselleşen dünyada ticaret ve lojistik önemli yer almaktadır. Kıtalar arası lojistiklerin en önemli araçlarından biri de gemidir. Kumport liman işletmeleri de 1994 yılında faaliyet geçmiştir. Bu sayede gemilerin taşımış oldukları nesneleri bir yerlere ulaştırmak kolay olmuştur. Firma kendini sürekli olarak geliştirmektedir. 2011 yılında Türkiye’nin üçüncü büyük limanı olmuştur. Yıllardır yoğunluklu olarak iş hacmi sayesinde kendini geliştirmiştir. Marmara bölgesinin önemli ticaret merkezi haline gelmiştir. Ayrıca coğrafi olarak konumu da limanın önemli ve vazgeçilmez lojistik liman merkezlerinden olmuştur. Liman güvenliği, uluslararası güvenlik politikalarına uygun olarak güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Kumport Hakkında Merak Edilenler

 Liman firmaları hakkında bilgiler ve bu konudaki makalelere ve Kumport hakkında merak edilen her şeyi https://www.stendustri.com.tr/haberortak/kumport-liman-isletmeleri-hakkinda-merak-edilen-her-sey-burada-h101819.html linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu konudaki makaleyi okuyarak liman şirketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirketin kullanmış olduğu ekipmanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”