İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri

İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri

İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri
İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri Admin
Bu içerik 1164 kez okundu.

İş makineleri içinde her sektörde kullanım alanına sahip sepetli vinç kullanımı için özel vinç operatörü gereklidir. Ulaşılması zor olan yerlere personelin rahat bir şekilde ulaşmasını sağlayan sepetli vinç için firmadan uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Vinç kiralama hizmeti veren firma iş güvenliği önlemlerini en üst seviyede tutar. Sepetli vinç zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar. İnsan gücünün erişmediği yerlerde işlerin hızlı ve güvenli olarak yürümesini sağlar.

Sepetli Vinç Nedir?

Sepetli vinç kamyonların üzerine kurulan ve ağırlık taşıma kapasitesi farklı olan araçlardır. Kaç metre yükseğe çıkacağı taşıma kapasitesi ile ilgilidir. Yüksek yerlerde çalışan kişilerin güvenle ve sarsılmadan çalışması için sepetli vinçe ihtiyaç vardır. Kamyonun üzerine kurulan platform ile sepet kısmı istenilen yere kadar yükseltilir. Daha sonra toprak kısma sabitlenerek sarsılma en aza indirilir. Sepet kısmına belirtilen ağırlık kadar kişi binmelidir. Vincin kapasitesine uygun kullanımı iş kazalarını önlemede çok önemlidir.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Sepetli vinç kullanım alanı öncelikle ulaşılması insan gücü ile mümkün olmayan yerlerde kullanılan iş makineleridir. Elektrik bakım ve tadilat işlerinde, temizlik sektöründe, dış cephe temizliğinde, nakliye sektöründe, inşaat alanlarında, tadilat işlerinde sıklıkla tercih edilir. Firma kiralık vinç kiralama hizmeti verirken vinç hangi sektörde kullanılacaksa ona göre vinç kiralar. Firmanın elinde bulunan vinçler çok çeşitli olup isteyen kişilere vinç operatörü ile beraber kiralama hizmeti verilir.

İş Güvenliği Önlemleri

Yüksek yerlerde çalışmak iş güvenliği içinde tehlikeli sınıfta olan ve mutlaka gerekli iş güvenliği önlemlerinin alınmasının zorunlu olduğu alanlardır. Sepetli vinç ile beraber yükseğe çıkacak olan personele mutlaka emniyet kemeri takılmalıdır. Koruyucu önlemlerden olan kask ve baret kullanımı ve koruyucu elbise giyilmesi zorunludur.

Firma vinç kiralarken gerekli olan iş güvenliği ekipmanlarını istek doğrultusunda temin eder. Firma vinç kiralama hizmetini günlük, haftalık ve aylık olarak verir. Kiralanan vinç ücretleri farklıdır. Vincin kiralama süresi, vinç şekli, kapasitesi gibi birçok etken ücreti etkiler. Daha ayrıntılı bilgi almak ve vinç kiralamak için firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

kiralık vinç vinç kiralama vinç kiralık vinç vinç kiralama vinç kiralık vinç vinç kiralama vinç
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış