ESKİLDER, Konya’da Eskilliler Gecesi ikincisini düzenliyor

Kısa adı ESKİLDER olan Eskil Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Eskilliler gecesi düzenliyor.

ESKİLDER, Konya’da Eskilliler Gecesi ikincisini düzenliyor
ESKİLDER, Konya’da Eskilliler Gecesi ikincisini düzenliyor Admin
Bu içerik 711 kez okundu.

Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği’nden yapılan yazılı basın açıklaması şu şekilde: “Kuruluşunun ilk yılında geçen yıl düzenlediğimiz “ESKİLLİLER GECESİ”’nin bu yıl da ikincisini düzenliyoruz. Eskil’imiz adına bir çok faaliyete imza atan derneğimiz, Konya’da Kadınlar Pazarı yanında bulunan Karatay Belediyesi Aziziye Kültür Merkezi’nde 02 Mart 2019 Cumartesi akşamı 18:30-23:00 arasında etkinlik gerçekleştirecek. Safran Yapı, Çeçenoğlu Turizm, ana sponsorluğunda, Ceran Yapı, Selçuklu Düğün Malzemeleri, ve Kelikler Petrol sposorluğunda ve haberfark.net, Eskil Gazetesi ve Tuzgölü Gazetesi Medya sponsoru olarak destek verdiği programda,  Hediye Sponsorları ise DRN Yapı denetim, Ulubatlı Hasan Mah. Muhtar adayı Muhittin Cırık, Tahtakale Beyaz Eşya ve Mobilya, Eskil Hurda Damlama, İpek Halı Yıkama, Mutlu Oto Döşeme, Kozanlar Halıcılık, Noyan Kardeşler Tarım ve Çelik Tarım Ürünlerinin olduğu geceye  Eskil ve Konya başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden hemşerilerimizin katılım sağlayacağı gecede program renkli görüntülere ev sahipliği yapacak.

Açıklama şu şekilde devam etti, “Eskil, Aksaray, Konya bürokrasi ve siyasetinin önde gelen isimlerinin davet edildiği gecede, Tuncay Atum, Mehmet Kimsesiz,  Hüseyin Çeçen, Ahmet Arslan ve Havva Öğüt’ün renk katacağı gecede çekilişle sürpriz hediyeler verilecek.” Denildi.

BAŞKAN ALÇAY OTOBÜS KALDIRACAĞIZ

Eskil Belediye Başkanı Niyazi Alçay da, ESKİLDER’in başta Eskilli üniversite öğrencilerine burs verme olmak üzere yaptığı çalışmaların memnuniyet verici olduğunu kaydederek, “Eskilimiz adına böyle güzel bir organizasyon düzenlenecek olması bizleri sevindirdi. Eskil Belediyesi olarak program günü Eskil’den otobüs kaldıracağız. Programda emeği geçen tüm hemşehrilerimi tebrik ediyorum.” Diye konuştu.

Dernek Başkanı Süleyman Altan da, salon tahsis eden Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’ye, Eskil Belediye Başkanı Niyazi Alçay’a, programa denizli escort destek olan sponsorlara ve gecede sahne alacak sanatçılara ve programda görev alan tüm isimlere emeklerinden dolayı teşekkür ederken, tüm Eskillilerin programa davetli olduğunu sözlerine ekledi.

Geceye girişler Biletli olup, bilet ücreti 10 TL’dir.  Biletler Eskil’de Özkanlar Kırtasiye, Konya’da Ünlübey Restaurant, Karaerler Etliekmek ve Dernek Binamızdan satışa sunulmuştur.222-001.png111-002.png

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”