Türk Marka Tescil Sorgulama

​Türk marka tescil; ile tescilli bir marka sahibi olun.

Türk Marka Tescil Sorgulama
Türk Marka Tescil Sorgulama Admin
Bu içerik 799 kez okundu.

 İsim hakkı sorgulama konusunda uzman bir kadroya sahip olan Türk marka tescil ekibi size pek çok konuda destek sağlamaktadır. Turkmarkatescil.com web sitesinde yer alan form aracılığı ile ücretsiz marka araştırması yaptırabilirsiniz.

Türk marka tescil ekibi size paten, faydalı model, tasarım tescili gibi konularda da destek sağlamaktadır. Yeni bir icadı yada yeni bir geliştirmeyi tescilleyebilirsiniz Halkımız tarafından her ne kadar benzer görülse de patent sorgulama ve marka tescili sorgulama farklı kavramlardır.

Marka Patent Sorgulama

Marka yada patent sorgulama işlemleri uzmanlık gerektiren bir durumdur. Burada markanız farklı kriterler göz önünde bulundurularak araştırılmaktadır. Markanızın başvuru tarihinden itibaren tescillenme süreci ortamla olarak 4 ay sürmektedir.

Marka tescil süreci 2 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama markanın araştırılması ve markanız uygunsa marka başvuru aşamasıdır. İkinci aşama ise markanızın tescil aşamasıdır. Gerekli süreçler dolduktan sonra markanız için tescil ücreti bildirim yazısı çıkmakdır. Bu yazı ile birlikte markanız için gerekli olan harç ücretini ödeyerek tescil işlemini tamamlayabilirsiniz.

İşte tüm bu işlemleri sizin adınıza takip eden ve tamamlayan firma Turkmarkatescil.com ekibidir. Buradan destek alarak marka sahibi olabilirsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış