Karatay Belediyesi Kadın Meclisi İhtiyaç Sahipleri İle Yardımı Buluşturuyor

​Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, gerçekleştirdikleri ev ziyaretleri ile tespit ettikleri yardıma ihtiyacı olan ailelerin yanında olmaya devam ediyor.

Karatay Belediyesi Kadın Meclisi İhtiyaç Sahipleri İle Yardımı Buluşturuyor
Karatay Belediyesi Kadın Meclisi İhtiyaç Sahipleri İle Yardımı Buluşturuyor

Admin
Bu içerik 699 kez okundu.

Kadın Meclisi barınma ihtiyacı olan ailelerin Karatay Belediyesi Şefkat Evlerine yerleştirilmesinden, gıda ihtiyacı olan ailelere gıda paketi ulaştırılmasına kadar pek çok konuda çalışmalar gerçekleştirerek; yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında aktif rol oynuyor. Kent Konseyi Kadın Meclisi Karatay Belediyesi Şefkat Evlerindeki aileleri ziyaret etti. Aileler, kendilerine gıda yardımı kolisi getiren Kent Konseyi Kadın Meclisinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aynur Avşar, kadınların yerel yönetimlerde aktif rol almalarının önemine değinerek; ihtiyaç sahiplerine ulaşma ve ihtiyaçları yerinde değerlendirme noktasında Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin çalışmaları ile ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarının paylaşılmasında Kadın Meclisinin ailelere ulaşmasının çok daha kolay olduğunu söyledi. Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’nin desteği ile her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olacaklarını vurgulayan Aynur Avşar, Başkan Hançerli’ye destekleri için teşekkür etti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirirken; Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ihtiyaç sahiplerine sadece maddi anlamda yardımların ulaştırılmasında değil; aynı zamanda onların acılarının paylaşılması ve zor günlerinde yanlarında olunması noktasında da çok önemli bir rol üstlendiğini belirterek; Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi’ni çalışmalarından dolayı tebrik etti.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”