Süleyman Altan, Çocuklarımızın Geleceği için uğraşıyoruz

Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Altan Sosyal Medya hesabından Eskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yardım çağrısında bulundu.

Süleyman Altan, Çocuklarımızın Geleceği için uğraşıyoruz
Süleyman Altan, Çocuklarımızın Geleceği için uğraşıyoruz Admin
Bu içerik 959 kez okundu.

ESKİLDER Başkanı Süleyman Altan Sosyal Medya hesabındaki açıklaması;

Hep deriz ya memleketimiz için elimizden geleni yaparız. Çocuklarımızın geleceği için uğraşıyoruz. Geleceğe umutla bakmak ve gelişmiş güçlü bir Türkiye görmek istiyoruz. Hepimizin ortak kaygısı bu şekilde bu yüzden yazdıklarımı dikkatle ve önemseyerek okursanız sevinirim. Biliyorsunuz iki yıl önce Eskile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açıldı.

Bu okul Eskilin geleceği için sanayileşmesi daha donanımlı meslek elemanı yetişmesi için çok kıymetlidir. Lakin şuan 4 öğretmeni ile kutsal bir görev olan öğretmenlik mesleğini icra eden bu öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyorum. Büyük bir mücadele veriyorlar. Okul yeni açıldığı için birçok eksikleri var. Bunların başında çocukların laboratuvarlarında kullanmak için;

  • Elektrik Kablosu (8 ve 6 LI)
  • Telefon Teli
  • Zil içın kullanılan teller,
  • Muhtelif boyutlarda sac metaller

Kısacası bir atölyede olması gereken malzemelerin atıl olması, boyutu hiç önemli değil malzemelere ihtiyaçları var. Konya’da HAS CELIK firması inşallah bizim girişimlerimiz ile bu okulumuza tesisat yardımı yapacak.

Biz Eskilliler de çocuklarımızın geleceği olan bu meslek lisesine destek olmalıyız. Bunun için yapmamız gereken öncelikle kullanmadığımız yâda satın alarak yukarıda saydığım malzemeleri isterseniz derneğimize isterseniz okulumuza kendiniz teslim ederek bu mücadeleye ortak olabilirsiniz.

Gerekli bilgileri detaylı şekilde 0 382 411 45 77 ve 0332 350 86 88 numaralarda bilgi alabilirsiniz.

Biz ESKİL KÜLTÜR EĞİTİM VE DAYANIŞMA DERNEĞİ olarak Eskilimizin ve öğrencilerimizin her zaman yanlarında olacağız. Hemşerilerimizin bu konuda duyarlı olacağından eminim dedi.

6-021.jpg5-027.jpg4-028.jpg3-042.jpg

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış