ESKİLDER’den Kitap Kampanyasına büyük destek!

​Eskil 75. Yıl Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Altan sosyal medya hesabından Eskil 75. Yıl Anadolu Lisesinde okuyan maddi durumu yetersiz öğrencilerimiz için kaynak kitap toplama kampanyası başlattıklarını duyurmuştu.

ESKİLDER’den Kitap Kampanyasına büyük destek!
ESKİLDER’den Kitap Kampanyasına büyük destek! Admin
Bu içerik 1089 kez okundu.

Bu açıklamaya İlk destek Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneğinden geldi.

ESKİLDER Yazılı bir basın açıklaması yayınlayarak  Eskil’imizin güzide okullarından Eskil 75. Yıl Anadolu Lisesi'nin Kıymetli Müdürü Dursun Altan sosyal medya hesabından yaptığı çağrıya dernek yönetimi olarak destek olma kararı aldıklarını açıklamıştı.

KAMPANYA’YA EN BÜYÜK DESTEK SERVET KİTAPEVİNDEN!

Konya’da faaliyet Gösteren Eskilli hemşerimiz Dursun Mutlu'nun sahip olduğu Servet Kitabevi, Ayrıca kitap sektöründe çalışan Eskil sevdalısı Yılmaz İris kardeşimize, Eskilli öğretmenlerimiz ibrahim Türker ve Naci Karakoç hocalarımız başta olmak üzere Konya’da yaşayan hemşerilerimiz büyük destek sunarak yaklaşık 400’e yakın kitap Eskilder’e teslim edildi. 

Eskil Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği’de   12 Kasım 2018 tarihinde, Eskil 75. Anadolu Lisesi kitap kampanyası için toplanan kitapları Eskil Kaymakamımız Kübra Karaalioglu'nun onayı ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Kolukısa Şube Müdürümüz İbrahim Kılıçer ile birlikte öğrencilerimize ulaştırılmak üzere 75. Yıl Lisesi müdürümüz Sayın Dursun Altan hocamıza teslim ettiklerini sosyal medya hesabında duyurdu.

Dernek yönetimi Sosyal Medya Hesabından teşekkür etti.

Bu kampanya kapsamında bizlere gösterilen ilgi ve memnuniyetten dolayı Kaymakamımız Sayın Kübra Karaalioğlu'na, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Kolukısa'ya, Şube Müdürümüz İbrahim Kılıçer ve Dursun Altan müdürümüze, Kampanya ’ya destek olan Servet Kitapevi olmak üzer tüm hemşerilerimize  teşekkür ederiz. Denildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış