Başkan Hançerli’nin Muhtarlar Günü Kutlama Mesajı

​Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Hançerli’nin Muhtarlar Günü Kutlama Mesajı
Başkan Hançerli’nin Muhtarlar Günü Kutlama Mesajı Admin
Bu içerik 986 kez okundu.

Başkan Hançerli mesajında “Muhtarlar bizim uç beylerimizdir” diyerek; hizmetlerin ihtiyaç duyulan noktalara en kısa zamanda ve koordinasyon içerisinde ulaştırılması için Muhtarlarla devamlı istişare halinde olduklarını belirtti.

Başkan Hançerli, Karatay’ın 2.722 km²’lik geniş bir alana sahip olduğunu dile getirerek; başka illerde 90-100 km gidildiğinde şehir değiştirildiğini belirtti. Başkan Hançerli Konya’da bu mesafelerde sadece ilçe değiştirmenin mümkün olduğunu vurgulayarak hizmet ağının genişliğine dikkat çekti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, mahallelerdeki eksikliklerin giderilmesi noktasında belediye olarak üzerlerine düşeni yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirterek Hz. Mevlana'nın diyarı Karatay'a Muhtarlar ile birlikte hizmetin en iyisini, en güzelini en kısa zaman içerisinde verdiklerini sözlerine ekledi.

Başkan Hançerli hedeflerinin Karatay’a daha da iyi hizmet etmek olduğunu vurgulayarak; Muhtarlarla bir bütün halinde çalıştıklarını dile getirerek tüm Muhtarların Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış