Büyük Bozcamahmut'ta “Akrabalar 5. kez Buluşuyor”

​Büyük Bozcamahmut’ta “Akrabalar buluşuyor” etkinliğinin bu yıl beşincisi düzenlenecek.

Büyük Bozcamahmut'ta “Akrabalar 5. kez Buluşuyor”
Büyük Bozcamahmut'ta “Akrabalar 5. kez Buluşuyor” Admin
Bu içerik 1100 kez okundu.

Etkinliğin Organizatörlüğünü yapan Ramazan Bozdağ Konu ile ilgili Gazetemize yaptığı açıklamada;

Eski adetler, görenekler ve gelenekleri yaşatmak, akrabalar arasındaki bağı kuvvetlendirmek amacıyla 2014 yılında başlattığımız  “Akrabalar Buluşuyor” Etkinliğinin bu yıl beşincisini düzenleyeceğiz.

Bu yıl ki etkinliğimizde geçen yıla göre hem biraz daha ciddi hazırlandık özellikle Konya’dan ve Eskil ve yaylalarında ikamet eden akraba topluluğundan daha fazla bir katılım gerçekleşeceğini bekliyoruz.

Her Yıl periyodik olarak düzenlediğimiz Etkinliğimize Ailemizden yetiştirdiği önemli kişilerden Karatay Belediye Başkanı Sayın Mehmet Hançerli ’de katılacaktır. Yoğun programları arasında bizim davetimizi kırmadığı için Sayın Hançerliye teşekkür ediyoruz. Bu yılda etkinliğimiz Büyük Bozcamahmut Şehit Recep Bozdağ Parkında Ailenin gelenek ve göreneklerine uygun olarak 06 Mayıs 2018 Pazar Günü  Saat 10:00'da yapacağız. Bu yılki kaynaşma toplantımızda Çiftçi Kardeşler Düğün ve Organizasyon tarafından hazırlanan Geleneksel düğün pilavı verilecektir. Konya, Filikçi Köyü, Eskil, Büğrü Yaylası ve Bozcamahmut’taki tüm akrabalarımızı etkinliğe katılımlarını bekliyoruz dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış