İnşaat Mühendisleri Odası Yönetiminden Başkan Hançerli'ye Ziyaret!

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’yi makamında ziyaret etti.

İnşaat Mühendisleri Odası Yönetiminden Başkan Hançerli'ye Ziyaret!
İnşaat Mühendisleri Odası Yönetiminden Başkan Hançerli'ye Ziyaret! Admin
Bu içerik 920 kez okundu.

İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi’nin 17-18 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğu 15. Olağan Genel Kurulun ardından İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanlığına seçilen Dr. Süleyman Kamil Akın ve yönetimi, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’yi makamında ziyaret etti.

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Süleyman Kamil Akın, Başkan Mehmet Hançerli ve ekibinin Karatay'da kentsel dönüşüm, konut projeleri  ve imarla ilgili yaptığı hizmetlerden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Karatay'ın günden güne  modern bir kent halini alarak yaşanabilir bir yer olduğunu belirten Başkan Akın, Karatay'ın gelişim açısından özellikle son yıllarda büyük ivme kazandığını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Hançerli, "Vatandaşlarımızın  mutluluğu  için, şehrin imarı ve yapısı konusunda özverili şekilde çalışan bir belediyeyiz. Eğitimden, spor yatırımlarına, kentsel dönüşümden sosyal belediyeciliğe kadar her alanda Karatay'ımızın ihtiyaçlarına cevap veriyor ve hemşehrilerimize hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz" dedi.

Başkan Mehmet Hançerli göreve yeni gelen Süleyman Kamil  Akın ve ekibini tebrik ederek, Konya'ya ve Bölgeye yapacakları hizmetlerde  başarılar diledi. Kurumlar arası işbirliği kapsamında Karatay Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"