Temiz Oda

​Kısaca bahsetmek gerekirse temiz oda sistemleri belirlenen standartlara göre ayarlanan partikül ve mikroorganizma yoğunluk durumunun istenen düzeylerde tutulmasıdır.

Temiz Oda
Temiz Oda Admin
Bu içerik 1488 kez okundu.

 Temiz oda sistemleri içinde yer alan bu oluşumlarında oda içerisine giriş ve çıkış durumunu en aza indirmek için kullanılan endüstriyel alanlardan oluşmaktadır. Temiz odalar farklı sektörlerde yer alabilmektedir. İlaç yapımı ya da gıda üzerine temiz oda kullanımı yapılabilmektedir. Temiz odalar havada yer alan mikroorganizmaların en iyi şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Mikroçip üretimi esnasında havada uçuşan mikro organizmaların zarar vermemesi için de bu sistemlerden faydalanılmaktadır

Temiz Oda Sistemleri

Temiz oda sistemleri içeride bulunan hava kalitesinin kontrol edilerek, nemin, ısının ve basıncın en iyi şekilde ayarlandığı bölümlerdir. İlaç üretim sırasında ve medikal ekipman üretiminde bu alan içerisinde partikül ya da mikroorganizma durumları kontrol edilmek istenirse mutlaka temiz oda sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. Online satış adresimiz http://www.vona-int.com aracılığı ile sizde üretim tesisleriniz için temiz oda sistemlerini firmamıza yaptırabilir ve en iyi şekilde üretiminize devam edebilirsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış