Çeçil Peyniri

Tel peynir ya da örgü peynir gibi isimlerle de anılan çeçil peyniri bütün yağlardan arındırılmış sütlerden yapılması ile bilinmektedir.

Çeçil Peyniri
Çeçil Peyniri Admin
Bu içerik 1061 kez okundu.

Kars, Ardahan ve Erzurum gibi şehirlerde üretilen bu peynir sofralarda farklı bir görüntü ve damaklarda da ayrı bir lezzet bırakmaktadır. Genç yaşlı herkesin severek tükettiği bu peynir kalite açısından mutlaka pastörize edilmiş şekilde tüketilmelidir.

Peynir Diyarının Lezzeti Çeçil!

Kars gibi peynir diyarı olarak bilinen şehirlerde hazırlanan çeçil peyniri günümüzde marketlerde satılıyor olsa da bu peynirin tadını yakalamak kolay değildir. Bu nedenle asıl üretiminin yapıldığı yerlerden satın alındığında gerçek lezzeti anlaşılacaktır. Çeçil peyniri örgü ve ya dil peyniri olarak da tüketilebilmektedir.

Çeçil Peynirinin Adresi!

Orijinal bir çeçil peyniri yemek istediğinizde sizde üretici firma olan adresimize gelebilirsiniz. Peynir üretim aşamasında oldukça zahmetli bir yolculuk olduğunu bilen ve profesyonel ellerde hazırlanmış en lezzetli peynirler için www.alaaddinticaret.com adresine tıklayabilirsiniz. Hem gözünüze hem de damağınıza hitap edecek geniş peynir seçeneği için sizleri de adresimize bekleriz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"