Başkan Hançerli Muhtarlar İle Eğitim Seminerinde Bir Araya Gelecek

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Karatay Belediyesi tarafından Afyonkarahisar’da düzenlenecek eğitim seminerine katılacak olan Karatay Belediyesi Meclis Üyelerini, Başkan Yardımcılarını ve Müdürlerini, Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Küçük ve Dernek Üyelerini, Konya Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Suat Uzun ve Dernek Üyelerini uğurladı.

Başkan Hançerli Muhtarlar İle Eğitim Seminerinde Bir Araya Gelecek
Başkan Hançerli Muhtarlar İle Eğitim Seminerinde Bir Araya Gelecek Admin
Bu içerik 1002 kez okundu.

 

Başkan Hançerli uğurlama esnasında yaptığı açıklamada hizmetin daha iyi verilebilmesi için Muhtarlarla eğitim seminerinde şimdiye kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunacaklarını söyledi. Türkiye Muhtarlar Federasyonu Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal’ın da eğitim seminerine teşrif edeceğini belirten Başkan Hançerli; geniş katılımla gerçekleşecek seminerin çok büyük faydalar sağlayacağına değindi. Başkan Hançerli, Muhtarlarla birlikte Hazreti Mevlana'nın diyarı Karatay’a hizmet etmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirtti. “Muhtarlar bizim uç beylerimizdir.” diyen Başkan Hançerli; mahallelerde, hangi sokakta hangi hizmete ihtiyaç varsa, bu ihtiyacı en iyi Muhtarların tespit edeceğini vurguladı. “Hepimizin ortak gayesi Karatay’a daha iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilmektir.” diyen Başkan Hançerli,  hem şehir merkezinde, hem de yeni bağlanan mahallelerde Muhtarlarla birlikte yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirtti.

Başkan Hançerli; Karatay’ın her geçen gün daha da modernleşerek büyüdüğünü, büyümenin de koordinasyon içinde çalışma ve birliktelik sayesinde gerçekleştiğini söyleyerek; Tüm Muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı. Başkan Hançerli Afyonkarahisar eğitim seminerine katılan tüm Muhtarlara da teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış