Karatay Muhtarları Beyşehir’i Gezdi!

Karatay Belediyesi, Karatay'a kaliteli hizmet sunulması ve yapılan çalışmaların halka ulaşması adına önemli bir görevi ifa eden mahalle muhtarlarına yönelik Beyşehir gezisi düzenledi.

Karatay Muhtarları Beyşehir’i Gezdi!
Karatay Muhtarları Beyşehir’i Gezdi! Admin
Bu içerik 1063 kez okundu.

            Geziye Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Belediye Meclis Üyeleri, Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Küçük ve Konya Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Derneğine kayıtlı üyeler, Konya Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Suat Uzun ile Konya Muhtarlar Birliği Derneğine kayıtlı üyeler katıldı. Beyşehir gezisinde heyeti, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da ziyaret etti.

        Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli Karatay’ın dünden bugüne daha  modern bir cazibe merkezi haline geldiğini belirterek; gelişiminde Belediye ve Muhtarların koordineli çalışmalarının ve fikir alışverişlerinin büyük öneme sahip olduğunu belirtti. Başkan Hançerli; "Muhtarlar bizim uç beylerimizdir, muhtarlarımızla birlikte 309 bin nüfuslu Hazreti Mevlana'nın diyarı Karatayımıza hizmet veriyoruz. Yapılan yeni kentsel dönüşüm çalışmaları ile birlikte Karatayımıza 125 bin ilave nüfus gelecek. Mahallede, sokakta muhtarlarımız var eğer bir hizmet yapılacaksa bu hizmet muhtarlarımızla birlikte yapılacak." dedi. Başkan Hançerli geziye katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür etti.

        Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ise Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve muhtarlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken; "Makamlar kalıcı değil gelip geçicidir önemli olan gönüllerde hoş bir seda bırakmaktır" dedi.

        Konuşmaların ardından heyet, Beyşehir'in en önemli tarihi mekanlarından Eşrefoğlu Camii ve Bedesten Çarşısını ziyaret ederek Beyşehir Gölü'nde yapılan tekne turunu katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış