Lösev İyilik Tırı Hasta Ve Aileler İle Buluşmaya Devam Ediyor

​Yıl Boyunca Tüm Türkiye’yi İl İl Gezen Lösev İyilik Tırı Hasta Ve Aileler İle Buluşmaya Devam Ediyor.

Lösev İyilik Tırı Hasta Ve Aileler İle Buluşmaya Devam Ediyor
Lösev İyilik Tırı Hasta Ve Aileler İle Buluşmaya Devam Ediyor

Admin
Bu içerik 1777 kez okundu.

LÖSEV,  “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardım” projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. 9 – 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Marmara ve Ege Bölgesi’nde yaklaşık 30 ilde binlerce hasta ve ailesi, ayrıca halkımızla buluşacak LÖSEV Yardım Tırı kuru gıdadan, et ve et ürünlerine, giysiden temizlik malzemesine, oyuncaktan mobilyaya yüzlerce farklı desteği bir arada sunuyor.

 

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER;  “LÖSEV Anadolu’nun en uzak şehirlerinden, köylerine dek ulaşarak, oradaki lösemili ve kanserli çocukları güldürüyor. Hastalarımız ve aileleri kıyafetten temizlik malzemesine, kuru gıdadan et ve et ürünlerine, mobilyadan bisiklete tüm ihtiyaçlarını özgürce seçebiliyorlar. Bu sayede 12 ay boyunca en uzak ilimize kadar giderek yardımları yerinde ulaştırıyoruz. Kurban Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde tır yardımlarımızla ailelerimize et ve et ürünleri desteklerimizi iletiyoruz. Tüm destekçilerimize LÖSEV adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

KURBAN BAĞIŞLARINIZ HAYAT VERECEK

 

Siz de Kurban Bayramı’nda LÖSEV’e vekâlet vererek kurbanlarınızı dini usullerle kestirirken, bu bağışlarınızla hasta çocuklarımızın hayatını kurtarabilirsiniz…

 

Kurbanlarınız, Kurban Bayramı’nda noter gözetiminde, dini esaslarla kesilmekte ve etlerin tamamı hemen tüketilemediğinden kesen kurumlara ödünç verilip yıl boyunca taze et ve et ürünü olarak geri alınmaktadır. Böylece lösemi ve kanser hastalarımız yalnızca Kurban Bayramı’nda değil, tüm yıl boyunca taze et ürünleri ile besleneceklerdir. Et ve diğer gıdalardan zengin beslenen hastalarımızın vücut direnci yükselmekte, vücut savunmaları güçlenmektedir. Böylece hastalıkları kolayca yenerek iyileşmektedirler.

 

Siz de Kurban Bayramı’nda LÖSEV’e vekâlet vererek hem kurbanlarınızı dini usullerle kestirebilir, hem de bu bağışlarınızla hasta çocuklarımızın hayatını kurtarabilirsiniz.

 

 

Unutmayın ki “Her kurban, lösemili çocuklara can” olacaktır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış