Konya büyükbaş kurbanlık fiyatları?

​Kurban bayramına belli bir süre olmasına rağmen vatandaşları şimdiden heyecanlı bir kurbanlık telaşı sardı.

Konya büyükbaş kurbanlık fiyatları?
Konya büyükbaş kurbanlık fiyatları? Admin
Bu içerik 1627 kez okundu.

Konya’da Kurbanlık fiyatları ne kadar?2017 Konya büyükbaş fiyatı ne kadar?2017 konya kurbanlık fiyatları?konya kurban fiyatlarıbüyükbaş kurban fiyatları ne kadarkonya düve fiyatları ne kadarkonya kurbanlık inek fiyatları2017 konya kurbanlık inek fiyatlarıbu yıl kurban fiyatları ne kadar olacak, Konya kurbanlık satış, Konya büyükbaş kurbanlık satış, bu yıl Konya kurban fiyatları ne kadar olur?  hiç şüphesiz bu günlerde en çok sorulan sorular…

Kurbanlık fiyatlarında 2016’ya oranla bir yükselmenin mevcut olduğunu belirten ve Konya'da 20 yıldır büyükbaş kurban satışı gerçekleştirdiklerini söyleyen İrfanoğulları Besicilik sahiplerinden Saim Karaca, "Kurbancılık bizim baba mesleğimiz, bu mesleği biz 20 yıldır Konya'da yürütüyoruz. Müşterilerimizin talebine göre organik olarak beslediğimiz kurbanlıklarımızdan her bütçeye uygun fiyatlarla kredi kartına 5 taksit olarak mevcut." Dedi.

Saim Karaca, "Konya'nın Gödene Mahallemiz'deki çiftliğimizde kurbanın birinci günü islami usullere göre hijyen bir şekilde keseceğimiz kurbanları müşterimizin talebine göre ayrıştırarak kendilerine teslim edeceğiz." Şeklinde konuştu.

İrfanoğulları Besicilik

Gödene Mahallesi 

17349 Sok. No:67/1 Meram-KONYA
Tel: 0531 931 0536

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış