Asfalt İşçilerine Başkan Hançerli'den Teşekkür

​Karatay'da asfalt çalışmaları sıcaklık rekorunun kırıldığı günlerde de devam ediyor

Asfalt İşçilerine Başkan Hançerli'den Teşekkür
Asfalt İşçilerine Başkan Hançerli'den Teşekkür Admin
Bu içerik 1024 kez okundu.

Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak havaya rağmen ilçenin dört bir köşesinde özveriyle çalışmaya devam ediyor. Başkan Hançerli, sıcak havaya aldırmadan çalışan personele teşekkür etti. İlçenin birçok noktasında sıcak asfalt, kaldırım ve parke çalışmaları yapan Karatay Belediyesi, kırsal mahallelerde de hizmet ağını her geçen gün artırarak vatandaşların  sorunlarını çözüyor. Başkan Mehmet Hançerli yönetimindeki belediye çalışanları şimdiye kadar ilçe merkezinde ve merkeze uzak mahallelerde sıcak asfalt serimi, asfalt yama ve alt yapı uygulaması gerçekleştirdi.

Sıcağa aldırmadılar

Belediyenin asfalt çalışmaları hakkında açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, göreve geldikleri günden beri Karatay için çalıştıklarını ve halkın hizmetkarı olmaya devam ettiklerini söyledi. İlçe merkezi başta olmak üzere mahalle mahalle planlı ve titiz bir çalışma sürdürdüklerini söyleyen Başkan Hançerli, "Konya'da rekor sıcakların yaşandığı bugünlerde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz asfalt çalışmalarını sürdürüyor" dedi. Sıcak asfaltın ısı derecesinin 160 derece, gündüz hava sıcaklığı ve nemle birlikte hissedilen hava sıcaklığının yaklaşık 40 dereceye yaklaştığını ve asfaltın sıcaklığı ile birlikte asfalt dökülen alanın 200 dereceye ulaşarak çalışmayı zorlaştırdığını aktaran Başkan Hançerli, buna rağmen vatandaşların rahat etmesi için yol çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini dile getirdi.

Personelimi yürekten kutluyorum

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, "Her mahallemizin ihtiyaç duyduğu eksiklikleri bir bir tespit ediyor, vatandaşlarımızın taleplerine göre bu hizmetleri yerine getiriyoruz. Halkımızın memnuniyeti ve bizlerden talep etmesi daha verimli bir hizmet yapmamıza olanak sağlıyor. Merkez ve kırsal mahallelerimizde sıcak havaya rağmen asfaltlama çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. 2017 yılı hizmetlerimizin ve projelerimizin hayata geçtiği önemli bir yıl oluyor. Bu sıcak havada büyük bir özveriyle çalışan, ilçemizin her mahallesinde her sokağında alın terleri döken personellerimizi yürekten kutluyor, kolaylıklar diliyorum. Karatay'ı yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklere kavuşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”