Eskilli o markayı sevdi!

​Eskil'de geçtiğimiz aylarda açılan Guesto Sağlam Terzi'ye Eskillilerin ilgisi yoğun...

Eskilli o markayı sevdi!
Eskilli o markayı sevdi!

Admin
Bu içerik 1460 kez okundu.

Eskil'in sevilen esnaflarından Terzi Hacı Sağlam tarafından ilçe merkezinde Eşmekaya Caddesi üzerinde açılan  Guesto Altınyıldız takım elbiseleri başta olmak üzere ürünlere ilgi yoğun. 

Eskil'de 35 yıldır esnaflık yapan Hacı Sağlam, "İş yerimizde Guesto Altınyıldız takım elbisenin yanı sıra, damatlık, pantolon, gömlek, ceket, mont, pardesü, kravat, t-shirt çeşitlerini bulmak mümkün. Geride kalan 2 aylık sürede halkımızın gösterdiği teveccüh bizi ziyadesiyle memnun etti. Burada hiç şüphesiz hem fiyatlarımızdaki uygunluk hem de kalite farkı müşterilerimizin ürünlerimizi tercih etmesine neden oluyor." diye konuştu.

Babalar Günü ve Bayrama özel çeşitlerimiz mevcut!

Sağlam, "18 Haziran Pazar günü babalar günü ve hemen akabinde mübarek Ramazan Bayramı. Firma olarak hem babalar gününe hem de Ramazan Bayramı'na özel çeşitlerle müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Babalara en güzel hediye Guesto Sağlam Terzi'de mevcut." dedi.

Aksaray'dan ve Cihanbeyli'den müşterilerimiz oluştu

Sağlam, ürünlerine Eskillilerinin yanı sıra bölge il ve ilçelerden müşterilerinin de geldiğini ifade ederek, "Biz takım elbise ve diğer ürünleri Konya, Aksaray ve bölgedeki diğer mağazalardan daha uygun fiyata veriyoruz, çünkü burada kira giderleri başta olmak üzere maliyetimiz daha düşük. Dolayısıyla bu fiyatlara yansıyor ve bu durumu somutlaştıracak olursak geçenlerde Aksaray'dan bir müşterimiz geldi. Yelekle birlikte bizden takım elbise aldı, bize; ben Aksaray'dan bunun iki katına yeleksiz takım alıyorum dedi. Bu tür dönüşler bizi mutlu ediyor. Ayrıca Cihanbeyli'den de aynı şekilde müşterilerimiz gelmektedir." diye konuştu.

Asıl mesleği olan terzilikten de hiç bir zaman kopmayacağını sözlerine ekleyen Hacı Sağlam, "Mağazamızda müşterimizin aldığı takımda, paça başta olmak her türlü ihtiyacı gideriyoruz, bununla birlikte tüm terzilik işlemleri ile müşterilerimizin hizmetinizdeyiz." dedi. 

Tel: 0536 583 8447 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"