Karatay Kent Konseyi Üyelerinden Konya Gezisi

​Yurt dışından Konya'ya gelen Necmettin Erbakan Üniversitesi Kondil birimi öğrencileri Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi öncülüğünde Konya'nın tarihi ve turistik yerlerine gerçekleştirilen geziye katıldılar.

Karatay Kent Konseyi Üyelerinden Konya Gezisi
Karatay Kent Konseyi Üyelerinden Konya Gezisi Admin
Bu içerik 1301 kez okundu.

Karatay Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen gezide bir araya gelen öğrenciler böyle bir imkan sağladığı için Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’ye teşekkürlerini dile getirdi. 50 ülkeden 130 öğrencinin katıldığı gezi programında Mevlana Müzesi, Hayvanat Bahçesi, Olimpiyat Parkı Fair-Play Müzesi, Bilim Merkezi ve Sille gezilirken öğrenciler, tarihi ve kültürel mirasları tanıma fırsatı bulduklarını dile getirdiler.

 Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; Karatay Belediyesi olarak Karatay Kent Konseyinin çalışmalarına gereken desteği verdiklerini söyleyerek; düzenlenen kültürel geziler ile Konya'ya yeni gelmiş öğrencilere tarihi ve kültürel yerlerin tanıtıldığını ifade etti. Başkan Mehmet Hançerli, Konya'nın binlerce yıllık geçmişe sahip kadim bir başkent olduğunu hatırlatarak; tüm öğrencilere yoğun katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış