Konyasporcell ve Konyaspornet ile hayata geçti

​Türk Telekom, Atiker Konyaspor'umuz ile işbirliğine giderek taraftar kampanyalarını mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi.

Konyasporcell ve Konyaspornet ile hayata geçti
Konyasporcell ve Konyaspornet ile hayata geçti Admin
Bu içerik 1367 kez okundu.

Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Atiker Konyaspor taraftarları mobilde avantajlı tarifelerle konuşup, birbirinden cazip evde internet paketlerini kullanırken aynı zamanda takımlarına da kazandıracaklar. 

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, spor kulüpleriyle gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Taraftarlarının takımlarını saha dışında da desteklemesi amacıyla Atiker Konyaspor Kulübü’yle yapılan işbirliği kapsamında Türk Telekom taraftar hatlarını; mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi.

Taraftar hatlarının mimarı olan Türk Telekom ile Atiker Konyaspor'umuz arasındaki işbirliği Atiker Konyaspor taraftarlarına ayrıcalıklı fırsatlar sunarken, taraftarların takımlarını yeşil saha dışında da desteklemesine imkan verecek. 

Türk Telekom’un güçlü altyapısı ile hizmet verecek olan KONYASPORCELL ve KONYASPORNET tarifelerine geçen taraftarlar, özel imza günlerine katılma, futbolcularla tanışma, antrenman ziyareti, hediye forma ve maç bileti kazanma gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanabilecek. İşbirliği sayesinde bu yıl kombine bilet satışı 30 bini geçen Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Atiker Konyaspor ise yeşil sahalar dışında da sürekli bir gelir akışı elde edecek. 

HAKAN DURSUN: "KONYASPORLULAR TÜM İLETİŞİM İHTİYAÇLARINI TÜRK TELEKOM'LA KARŞILAYACAK"

Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, Türk Telekom olarak Atiker Konyaspor Kulübü ile gerçekleştirilen işbirliği hakkında şunları söyledi: "Spor kulüplerine ek gelir yaratan taraftar hatlarının mimarı olarak, Konyaspor ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden memnuniyet duyuyoruz. Bu işbirliğiyle Türkiye'nin en büyük spor kulüpleriyle gerçekleştirdiğimiz işbirliklerine Anadolu'nun en büyük spor kulüplerinden birini daha ekledik. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile taraftarlar KONYASPORCELL ve KONYASPORNET'i kullandıkça hem kendileri hem de takımları kazanacak. UEFA Avrupa Ligi'ne eleme oynamadan katılan ligin başarılı takımlarından Konyaspor'u ve taraftarlarını bu işbirliği ile desteklemekten dolayı mutluyuz. Tüm Türkiye'yi kapsayan güçlü altyapımız ve birbirinden avantajlı tarifelerimizle KONYASPORCELL ve KONYASPORNET taraftarları hem mobilde hem de evde internette en iyi hizmeti Türk Telekom'dan alacaklar..."

Kulüp Başkanımız Ahmet Şan ise “Köklü bir geçmişe sahip olan spor kulübümüz bugün Türk Telekom’la birlikte bir ilke daha imza atıyor. Son yıllarda sporun pek çok alanında elde ettiğimiz başarılar sonucunda spor camiasının dikkatlerini üzerimize çektik. Bu başarıda kuşkusuz kulübümüze destek veren, işbirliği içinde olan markaların payı büyük. Türk Telekom’la bugün imzaladığımız anlaşmayla KONYASPORCELL ve KONYASPORNET isimleri altında taraftarlarımıza ayrıcalıklı fırsatlar sunarken, kulübümüze de ek gelir sağlayacağız. Türkiye’deki tüm taraftarlarımızı Atiker Konyaspor’umuza ek gelir getirecek olan KONYASPORCELL ve KONYASPORNET’li olmaya davet ediyorum" dedi. 

ATİKER KONYASPORLULARA ÖZEL BİRBİRİNDEN AVANTAJLI MOBİL ve EVDE İNTERNET KAMPANYALARI 

Faturalı ve faturasız tarife seçeneklerine sahip KONYASPORCELL, numara taşıma ve yeni aktivasyonla gelen kullanıcılara yönelik özel tarifeler sunuyor. Faturalı müşteriler için her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 4GB internet ve grup içi sınırsız konuşma paketi sunan tarifenin aylık ücreti 29 TL olup, bu tarife için 24 ay taahhüt veren aboneler, Atiker Konyaspor formasına ise ücretsiz olarak sahip olacak. Faturasız KONYASPORCELL tarifesine başvuranlar ise aylık tek seferde 20TL üzeri yükleme yapmaları durumunda grup içi aylık 2000 dakika hediye konuşma süresi kazanacak. Bu tarifeyi tercih eden aboneler ayrıca Türk Telekom faturasız paket avantajlarının tamamından da yararlanabilecek. Atiker Konyaspor Kulübü taraftarlarına özel evde internet servisi KONYASPORNET’i tercih eden taraftarlar Türk Telekom’un tüm evde internet kampanyalarından faydalanabilecekleri gibi 1981 hediye Wi-Fi dakikasına da sahip olacak.  

KONYASPORCELL ve KONYASPORNET’li olmak isteyen Atiker Konyaspor taraftarlarının Türkiye’deki herhangi bir Türk Telekom bayisine başvurmaları, Türk Telekom web sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden taleplerini iletmeleri yeterli olacak. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"