Türkiye Muhtarlar Federasyonundan Başkan Hançerli'ye Ziyaret

​Türkiye Muhtarlar Federasyonu ve Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal ile Karatay ve Tüm İlçeler Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uzun Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi makamında ziyaret etti.

Türkiye Muhtarlar Federasyonundan Başkan Hançerli'ye Ziyaret
Türkiye Muhtarlar Federasyonundan Başkan Hançerli'ye Ziyaret Admin
Bu içerik 997 kez okundu.

Ziyarette söz alan Türkiye Muhtarlar Federasyonu ve Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal, muhtarlarla sürekli dayanışma içerisinde olan, kol kola girmiş ve hizmeti kendisine şiar edinmiş Karatay Belediye Başkanı'nın makamında olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Özünal; "Karatay Belediyesi'nin muhtarlarımıza yaklaşımı ve hizmeti birlikte üretmeleri, dolayısıyla temsil ettiği ilçenin halkına en güzel hizmeti vermiş olmaktadır. Muhtarlarımızla birlikte hareket eden her insan bizim baş tacımızdır" diyerek çalışmalarından ve desteklerinden dolayı Başkan Hançerli'ye teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, mahalle muhtarlarından memnun olduklarını ve belediye çalışmalarının her safhasında yanlarında gördüklerini söyledi. 54 ilden büyük 308 Bin nüfuslu Karatay ilçesinde 3200 civarında sokak ve cadde bulunurken muhtarların desteğiyle belediye çalışmalarının kolaylaştığını kaydeden Hançerli, "Muhtarlar bizim uç beylerimizdir ve hep birlikte Karatay'a hizmet ediyoruz" dedi. Mahalle muhtarlarıyla her fırsatta birlikte olduklarını ifade eden Başkan Hançerli, muhtarlara bir de dernek binası kazandırdıklarını sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından Türkiye Muhtarlar Federasyonu ve Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'ye mahalle muhtarlarına verdiği desteklerden dolayı onur belgesi takdim etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"