Karatay Belediyesi Yeni Araçlar ile Araç Filosunu güçlendirdi!

​Çağdaş şehircilik anlayışı ile her geçen gün daha da gelişen ve teknolojik araçlarla ilçesine hizmet eden Karatay Belediyesi, araç filosuna kattığı yeni araçlarla hizmet ağını genişletiyor.

Karatay Belediyesi Yeni Araçlar ile Araç Filosunu güçlendirdi!
Karatay Belediyesi Yeni Araçlar ile Araç Filosunu güçlendirdi! Admin
Bu içerik 2608 kez okundu.

Akılcı kaynak kullanımı ile israfın önüne geçen Karatay Belediyesi, bir taraftan belediye bünyesinde kullanılan hizmet araçlarının bakımını yaparken, diğer taraftan ise araç parkına yeni araçlar kazandırarak hizmeti en üst noktada vermenin gayreti ile çalışmalarını sürdürüyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli,

Belediye olarak iş makinelerini çoğalttıklarını belirterek halka en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Özellikle Büyükşehir Yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte yeni bağlanan mahallelerde önemli bir ihtiyacı karşılayan araç parkını her fırsatta yenilediklerini ifade eden Hançerli, çöp kamyonu sayısını 35'e çıkardıklarını kaydetti. Devlet Malzeme Ofisinden yeni alınan 3 adet çöp kamyonunun 14 m³ hacim kapasiteli olduğunu belirten Başkan Hançerli, araçların 720.000 TL ye mal olduğunu dile getirdi. Vatandaşa daha iyi hizmet sunmak için her alanda çalışmaların devam ettiğini, araç ve ekipman parkının her geçen gün daha da büyüdüğünü açıklayan Hançerli, Karatay Belediyesi olarak ilçeye daha modern iş makineleri ve modern imkânlarda hizmet ettiklerini vurguladı.

Başkan Mehmet Hançerli yeni alınan araçların Karatay’a hayırlı olmasını diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"