Aksaray Konut Yapı Kooperatifi Tamamlandı

Kooperatif yönetimi Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi ziyaret etti.

Aksaray Konut Yapı Kooperatifi Tamamlandı
Aksaray Konut Yapı Kooperatifi Tamamlandı Admin
Bu içerik 1321 kez okundu.

Karatay Belediyesi öncülüğünde yapımına başlanan Aksaray Konut Yapı Kooperatifi tamamlanarak üye sahiplerine teslim edildi. Bu vesile ile kooperatif yönetimi Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi ziyaret etti.

Ziyarete Aksaray Konut Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Hakkı Gül ve yönetimi katıldı. 19 blok içerisinde toplam 444 daire yer alan ve konumu itibariyle merkeze ve sosyal donatı alanlarına yakın olan Aksaray Konut Yapı Kooperatifi çevre düzenlemesi de tamamlanarak üye sahiplerine teslim edildi. 100 m² ve 130 m² dairelerin yer aldığı 24 konut hamlesinden 15 'incisi olan Aksaray Konut Yapı Kooperatifi'nin yapımına 2008 yılında başlandı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları ile 12 yılda Karatay'ın kaderinin değiştiğini söyleyen Başkan Hançerli; modern bir ilçe görünümüne bürünen Karatay'ın hızla geliştiğini belirtti. Başkan Hançerli; "Hizmet çıtasını her geçen gün daha yukarılara çıkartıyoruz. Yeni bağlanan mahalleler ile birlikte daha yaşanabilir bir Karatay'ın arzusu içerisindeyiz" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hançerli; tamamlanan Aksaray Konut Yapı Kooperatifi'nin üyelerine hayırlı olmasını diledi. Çalışmalarından dolayı da Aksaray Konut Yapı Kooperatifi yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış