Başkan Mehmet Hançerli Zabıta Teşkilatının 190 ıncı Yıl Dönümünü Kutladı

​1 - 7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü hakkında kutlama mesajı yayınlayan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Zabıta Teşkilatının 190'ıncı yıl dönümünü tebrik etti.

Başkan Mehmet Hançerli Zabıta Teşkilatının 190 ıncı Yıl Dönümünü Kutladı
Başkan Mehmet Hançerli Zabıta Teşkilatının 190 ıncı Yıl Dönümünü Kutladı Admin
Bu içerik 1321 kez okundu.

42 personelle ilçe genelinde 4 karakol ve 8 ekip halinde hizmet veren Karatay Zabıta teşkilatının, görevi icabı bir taraftan riyasetin verdiği görevi yerine getirmekle yükümlü iken, diğer taraftan esnaf gruplarını üzmeden bir orta yol bulmak için çaba sarf ettiğini söyleyen Başkan Hançerli, belediyeciliğin toplum için uğraş veren ve halka hizmet götürülen bir yer olduğunu belirtti. Zabıta ekiplerinin halkın güvenine layık olmak için ilçede bulunan bütün işkollarını, dönüşümlü olarak denetlemekte olduğunu ifade eden Hançerli, halkın huzurunu ve sağlığını hiçe sayan ve esnaflık kriterlerine uymayan işyerlerine asla taviz göstermediğini kaydetti.

 “Zabıta teşkilatımızın her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diyen Başkan Mehmet Hançerli, “Adalet ve güven, doğruluk ve dürüstlük, huzur ve sükunet, şeffaflık ve tarafsızlık, insan haklarına ve çevreye saygı, kalite ve verimlilik, şehir kültürünü oluşturmak ve korumak, katılımcılık, yardımseverlik ve sağlığın ön planda tutulduğu temel ilkeleri benimseyen Karatay Belediye Zabıtası, her türlü övgüye layıktır" dedi. Görevini layıkıyla yapan zabıta ekiplerine teşekkür eden Başkan Hançerli “Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 190 'ıncı yılını kutladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"