Başkan Hançerli Şehir Parkında Muhtarla Bir Araya Geldi

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yakın zamanda hizmete giren ve büyük beğeni toplayan Şehir Parkında mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Hançerli Şehir Parkında Muhtarla Bir Araya Geldi
Başkan Hançerli Şehir Parkında Muhtarla Bir Araya Geldi Admin
Bu içerik 955 kez okundu.

        Tüm ilçeler ve Karatay Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uzun ve Karatay Mahalle Muhtarlarının katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Başkan Mehmet Hançerli, çalışmaların vatandaşa daha etkin ulaşabilmesi adına mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini ve yapılan hizmetleri değerlendirdiklerini söyledi. Hizmete girdiği günden itibaren halkın büyük beğenisini toplayan Şehir Parkında mahalle muhtarlarıyla ilk toplantıyı gerçekleştirdiklerini ifade eden Hançerli, belediye çalışmaları hakkında muhtarları bilgilendirdi. Başkan Mehmet Hançerli, muhtarlarla koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade ederek ilçe genelinde her mahalleye yeni yatırımlar kazandırdıklarını belirtti. Özellikle Karatay Belediye'sinin önemli yatırımların biri olan İsmil Kaplıcaları hakkında bilgi veren Başkan Hançerli, İsmil Kaplıcalarının plan ve projesinin hazırlandığını kaydetti. İçerisinde tek katlı ve çift katlı villa evleri, 5 yıldızlı otel, yüzme havuzu, park ve yeşil alanlar olacağını ifade eden Hançerli, İsmil Kaplıcalarının halkımıza en güzel şekliyle hitap edeceğini vurguladı.

        Yapılan hizmetler neticesinde Karatay'da gözle görülür bir değişimin yaşandığını belirten Başkan Hançerli; birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerin hızlı bir şekilde devam edeceğini dile getirdi. Yapılan istişareler doğrultusunda mahallelerin ihtiyaçlarını gidermek için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini belirten Başkan Mehmet Hançerli, Karatay Tapu Sicil Müdürlüğü ve Kadastro müdürlüklerine yer temin edilerek Karatay'a taşınacağının müjdesini verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış