Karatay'da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Anlatıldı

Karatay Belediyesi personeline Belediye Hizmet Binası Meclis Salonu’nda İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Murat Say tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları yönetmeliği hakkında seminer verildi.

Karatay'da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Anlatıldı
Karatay'da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Anlatıldı Admin
Bu içerik 1014 kez okundu.

        Çalışanlarda iş sağlığı ve güvenliğine yönelik davranış değişikliği sağlamayı ve eğitimlerde aktarılan bilgilerin çalışanlarca kavranmasının önemine değinen Uzman Murat Say, İş Sağlığı ve Güvenliğinin, işyerlerinde işin yürütümü sırasında, çeşitli sebeplerden kaynaklanan, çalışanların sağlığına ve güvenliğine zarar verebilecek şartlardan korunmak amacıyla yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalar olduğunu belirterek ön görülen kurallara uyulması gerektiğinin altını çizdi.

        Konuyla ilgili bir açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Belediye personelinin İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda gerekli bilgilendirmenin yapıldığını ifade ederek bu tür eğitim seminerlerin devam edeceğini söyledi. Başkan Hançerli, amaçlarının çalışan personelin iş hayatında karşılaşabileceği sorunlar ve çözüm yolları konusunda her türlü tedbiri almak olduğunu sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış