İnşallah yeni sezonda daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettiririz

Atiker Konyasporlu Selim Ay, yorucu geçen bir sezonun ardından uzun bir tatil süreci yaşadıklarını ve bu dönemde de verilen program dahilinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtirken, tek düşüncelerinin yeni sezonda daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettirmek olduğunu söyledi.

İnşallah yeni sezonda daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettiririz
İnşallah yeni sezonda daha iyi bir Atiker Konyaspor izlettiririz Admin
Bu içerik 1022 kez okundu.

Açıklamalarına 'Tatil iyiydi. Güzel bir sezonun ardından tatilde rahatladık diyelim' sözleriyle başlayan oyuncumuz Selim Ay, "Hocamızın verdiği program doğrultusunda idmanlarımızı yapıyoruz. Konya’yı özledim. Ramazan ayında 1-2 gün arkadaşlarla, eş, dost tanıdıklarla iftar yapmak için geldim. Tekrar Antalya’ya döneceğim. Daha sonra 8 Temmuz’da geleceğiz ve buradan sonra Avusturya’da hazırlıklarımıza devam edeceğiz. İnşallah geçen seneki sezondan daha iyi bir sezon geçiririz. Herkese daha iyi ve daha başarılı bir Atiker Konyaspor izletiriz. Zannediyorum bizim gibi herkes de ligin başlamasını bekliyor" diye konuştu. 

Takımımızın hedefleri olduğu gibi kendi hedefleri de olduğunu sözlerine ekleyen Selim Ay, "O hedeflerime ulaşmam için çok çalışıyorum ve elimden geleni yapıyorum. Zaten takımın başarısı belli ve ben de bu ekibin bir parçasıyım. Kendi başarımı en üst seviyeye nasıl ulaştırırım onu düşünüyorum ve ona göre çalışmalar yapıyorum" derken sözlerine şöyle devam etti:

"Takımımızda iskelet kadro korundu ama hedeflerimiz doğrultusunda takviye illa ki şart. Zaten bu konuda hem hocamız hem de transfer komitesi mutlaka ki gerekeni yapıyordur. Arkadaşlığımız çok iyi. Bunu herkes biliyor. Geçen sezon bu durum sahaya yansıdı. İnşallah yenü sezonda da ve UEFA maçlarında da devam edecek ve daha başarılı olacağız..." 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış