Sezonluk Kombine Satışlarında bu yıl rekor sayıya ulaşacağız!

​Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Sezonluk Kombine Kart satışlarının öncelik geçen seneki hak sahipleri olmak üzere başladığını belirterek, lig, UEFA Avrupa Ligi ve kupa maçlarını kapsayan kart satışlarında 20 bin rakamının çok daha fazla üzerinde bir sayıya ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Sezonluk Kombine Satışlarında bu yıl rekor sayıya ulaşacağız!
Sezonluk Kombine Satışlarında bu yıl rekor sayıya ulaşacağız! Admin
Bu içerik 1067 kez okundu.

Atiker Konyaspor'umuzun 2016-2017 sezonunda lig, UEFA Avrupa Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı maçları kapsayan Sezonluk Kombine Kart satışına başlanıldı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, geçen sezon takımımıza verdikleri destekle örnek gösterilen taraftarlarımıza karşı yönetimimizin fiyatları fazla arttırmayarak bir jestte bulunduğunu ifade etti.

Baydar açıklamasında "Sezonluk Kombine Kartlarda geçen yılki rakamların üzerine fazla bir artış olmadan belirlediğimiz fiyatlarla satışlara başladık. Taraftarlarımızın geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da artacak bir ilgiyle ligde örnek gösterilecek bir performans gösterip, üç kulvarda mücadele verecek takımımızı sahipleneceğinden şüphemiz yoktur. Taraftarlarımız sezon başında kombine kartlarını alarak takımlarına destek vermiş olmakla birlikte, zaman zaman sezon içerisinde gişe önlerinde bekleme başta olmak üzere diğer mağduriyetlerle de karşı karşıya kalmayacaktır" görüşlerine yer verdi.

Geçen sezon 20 bin civarında Sezonluk Kombine Kart satışının gerçekleştiğini de sözlerine ekleyen Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, "Yönetim olarak lig maçlarının yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası mücadelelerini de içerisine dahil ettiği satışlarda 20 bin rakamının çok daha üzerine çıkılacağını umut ediyoruz. Avrupa'da mücadele edecek Atiker Konyaspor'umuzun Sezonluk Kombine Kart satışlarında öncelik hakkına sahip taraftarlarımızın indirimli fiyatlardan yararlanarak kombine kartlarını yenilemeye, kartı olmayan taraftarlarımızı da bu sezon kart alarak Atiker Konyaspor'umuza destek olmaya davet ediyoruz" şeklinde görüş belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”