Karatay'da Merkeze Uzak Mahalleler'de Satıh Kaplama Çalışmaları Sürüyor

Taşrada soğuk asfalt çalışmalarını hızlandıran Karatay Belediyesi, merkeze yaklaşık 82 km uzaklıktaki Küçükburnak mahallesinde satıh kaplama çalışmalarını sürdürüyor.

Karatay'da Merkeze Uzak Mahalleler'de Satıh Kaplama Çalışmaları Sürüyor
Karatay'da Merkeze Uzak Mahalleler'de Satıh Kaplama Çalışmaları Sürüyor Admin
Bu içerik 1229 kez okundu.

           Konu ile ilgili açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; asfaltlama çalışmalarının özellikle 2016 yılı içerisinde merkeze uzak mahallelerde sürdürüldüğünü  belirterek, daha önceleri köy olan ve 6360 sayılı  Büyükşehir Yasasıyla mahalle statüsüne kavuşan merkeze uzak bölgelerin ulaşım yollarına önem verdiklerini ve bu nedenle altyapısı tamamlanan mahallelerde satıh kaplama (soğuk asfalt) çalışmalarının Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütüldüğünü söyledi. Ekiplerin, Büyükburnak mahallesinde satıh kaplama çalışmalarını bitirdiklerini ve Küçükburnak Mahallesi içerisinde çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Başkan Hançerli; "Merkezdeki vatandaşlarımız kadar merkeze uzak mahallelerimizde ki vatandaşlarımıza da hizmet götürüyoruz. Karatay'ın 82 mahallesi için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz" dedi.

 

        Şems-i Tebrizi Mahallesi'nde hangi imkanlar varsa, yeni bağlanan mahallelerde de aynı imkanların olması için çalıştıklarını belirten Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, yapılan çalışmalarla Karatay’da çok kısa sürede gözle görülür değişikliklere imza attıklarını sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”