Ömer Ali Şahiner ile 2 yıllık daha Atiker Konyaspor'da!

Atiker Konyaspor Ömer Ali Şahiner ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Ömer Ali Şahiner ile 2 yıllık daha Atiker Konyaspor'da!
Ömer Ali Şahiner ile 2 yıllık daha Atiker Konyaspor'da! Admin
Bu içerik 965 kez okundu.

Atiker Konyaspor'umuz, iç transferde sözleşmesi 2016-17 sezonu sonunda bitecek olan oyuncumu Ömer Ali Şahiner ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda bulunan kulüp binamızdaki imza töreninde Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, Başkan Yardımcılarımızdan Mehmet Akdaş, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Abdullah Şanlı ve Hamdi Parmak ile Genel Müdürümüz Muhammed Ak hazır bulundu.

2012-2013 sezonunda takımımıza Konya Şekerspor'dan dahil edilen Ömer Ali Şahiner'in Atiker Konyaspor'umuzun formasını giydiği 3 sezonda gayet başarılı bir performans ortaya koyduğunu ifade eden Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, "Ömer Ali bizim göreve geldiğimizde 'Yıldız oyuncuları kendi içimizden çıkartacağız' dediğimiz proje oyuncularımızdan biriydi. 3 yıllık dönemde büyük gelişme kaydetti. Kendisi ile yaptığımız görüşmelerde devam etmek için yeni bir sözleşme önerdik. Anlaşma sağlandı ve 2 yıllık yeni bir sözleşme imzalıyoruz. İnşallah birlikte daha güzel ve büyük başarılarda beraber oluruz. Futbolcuların kulüpleriyle beraber anılmasına örnek olacak Ömer Ali Şahiner, Konyasporlu Ömer Ali Şahiner olarak anılacaktır. İnşallah kendisine bundan sonraki futbol hayatında da yine başarılar diliyorum. İnşallah milli takımda kendisini görmek istiyoruz. Önümüzde Dünya Şampiyonası elemeleri var. Ben inanıyorum ki performansını arttıran bir Ömer Ali sadece ülke içerisinde değil ülke dışında da başarılı olacaktır daha yolun başındayız inşallah her iki tarafa da hayırlı olur" diye konuştu.

Açıklamasına "Öncelikle bu camianın bir parçası olmaktan dolayı gurur duydum ve her zaman duymaya devam edeceğim" sözleriyle başlayan oyuncumuz Ömer Ali Şahiner, "Yeni bir sözleşme imzalıyoruz. İkinci defa artı 2 yıl daha uzatıyoruz. Bu sürede bana inanan, güvenen yöneticilerime, hocalarıma ve taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Her zaman maddi manevi benim yanımda oldunuz. Burası gerçekten lafta değil özde benim ailem. Her zaman ne sıkıntım olduysa hep beraber çözdük. O anlamda herkese çok teşekkür ediyorum. Bunları gördükten sonra artı 2’ler artı 3’ler önemsiz kalıyor. Başkanımız, yöneticilerimiz ne zaman çağırsa ben bu imzaya hazırdım. Gönülden attık biz imzayı. İnşallah bundan sonraki süreçte de alttan gelen arkadaşlarımıza örnek olarak hem kişiliğimizle hem de sahadaki futbolumuzla Konyasporlu olmanın hakkını vererek en güzel şekilde örnek olmak istiyoruz. Çok güzel bir sezonu geride bıraktık. İnşallah önümüzdeki sezon için hem Avrupa Ligi’nde hem de Türkiye’de üzerimize düşeni yaparız ve formayı hem ülkemiz adına hem de Konya adına layıkıyla temsil ederiz. Bunun için her şeyi yapmaya hazırız. Daha önce de yaptık, bundan sonrası içinde yapmaya hazırız. Tekrar genel anlamda hem taraftarlarımıza hem yöneticilerimize, büyüklerime teşekkür ediyorum. Konyaspor’a geldiğim günden beri her anlamda yardımcı oldunuz. Ben daha önce nasılsa bundan sonra da formayı gururla taşımaya ve layıkıyla onu temsil etmeye devam edeceğim. İnşallah yeni sözleşmemiz hem ülkemiz hem benim hem de kulübüm adına hayırlı olur ve daha nice başarılara hep birlikte koşarız" şeklinde görüş belirtti. 

Konuşmaların ardından oyuncumuz Ömer Ali Şahiner, 2016-17 sezonu sonunda bitecek olan sözleşmesini 2 yıl uzatan imzayı attı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış