Başkan Hançerli; "Muhtarlarımız Her Zaman Yanımızda Oldu"

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uzun ve Mahalle Muhtarları ile eşlerinin hazır bulunduğu iftar yemeğinde bir araya gelerek "Muhtarlarımız her zaman bizim yanımızda oldu. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar" dedi.

Başkan Hançerli;
Başkan Hançerli; Admin
Bu içerik 1219 kez okundu.

     Belediye Hizmet Binasında düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay'a en iyi hizmeti vermek amacı ile ilçedeki tüm muhtarlarla devamlı işbirliği içerisinde olduklarını söyledi. Bir taraftan hizmet edildiğini bir taraftan da  inancımızın gereği kardeşlik duygularını pekiştirmeye çalıştıklarını ifade eden Hançerli, birlik ve beraberliğin Karatay'a hizmet olarak yansıdığını vurguladı. Karatay'ın bütün mahallelerine hizmeti eşit olarak götürebilmeyi amaç edindiklerini belirten Başkan Hançerli, Karatay'ın ihyası noktasında çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Değişim süreci içerisindeki Karatay’ı, daha modern bir ilçe haline getirmek için birlik ve beraberlik içinde hareket edeceklerinin altını çizen Başkan Mehmet Hançerli, imkanları olan bir belediye olduklarını sözlerine ekleyerek katılımlarından dolayı mahalle muhtarları ve ailelerine teşekkür etti.

 

        Karatay ve Tüm İlçeleri Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uzun ise konuşmasında mahalle muhtarları arasında böylesi güzel bir birlikteliği kendilerine sunan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'ye teşekkür etti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"