Her Bağış Yeni Bir Hayat…

​İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü, ünlü manken Deniz Akkaya ile organ bağışının önemini anlatacak…

Her Bağış Yeni Bir Hayat…
Her Bağış Yeni Bir Hayat… Admin
Bu içerik 954 kez okundu.

“Organ bağışı” konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalar yapan Organ Nakilleri Bilinçlendirme ve Geliştirme Derneği, “çocukluk dönemi organ nakilleri”nin önemine dikkat çekmek için Şubat ayında “İyilik Bebekleri” isimli bir projeye imza attı.

Çocuklara “iyilik” için 41 ünlü ismin destek verdiği proje kapsamında organ nakli bekleyen çocuklar için ünlü isimlerin çocukluk hayalleri, tasarımcılar tarafından “İyilik Bebekleri” olarak tasarlandı.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü’nün ev sahipliğinde, 5 Nisan Salı günü saat 13:00’da Profilo AVM’de gerçekleşecek sempozyumda Organ Nakilleri Bilinçlendirme ve Geliştirme Derneği Başkanı-Memorial Ataşehir Hastanesi Organ Nakil Merkezi Başkanı Prof. Dr. K. Yalçın Polat konunun önemini anlatırken İyilik Bebekleri Proje Yapımcısı Zuhal Ceran projenin detaylarını aktaracak. Projeye destek veren ünlü mankenDeniz Akkaya ile projeye dahil olma süreci, sosyal sorumluluk çalışmaları ve ayrıca “Çalışan Anne Olmak, Çocuk ve Eğitim” konularında bir söyleşi gerçekleştirilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”