Ahmet Altan Ülkemizi Stockholm’de temsil edecek!

Selçuklu Belediyespor adına güreşen Ahmet Altan’da abisi gibi ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek...

Ahmet Altan Ülkemizi Stockholm’de temsil edecek!
Ahmet Altan Ülkemizi Stockholm’de temsil edecek! Admin
Bu içerik 879 kez okundu.
 

Eskil Gözlük Yaylasından Ali Altan’ın oğullarından Ahmet Altan’da tıpkı abisi gibi güreş’e Selçuklu belediye spor alt yapısında başladı.

Abi Abdurrahman Altan Brezilya Dünya kupası dönüşü İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu. Kardeşi Ahmet Altan’da abisinin izinden gidiyor.

Ahmet Altan 19-24 Temmuz 2016 tarihleri arasında İsveç’in Başkenti Stockholm’de Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler.

Güreş’e nasıl başladılar.

Konya’da ikamet ettikleri ev Selçuklu belediyesi spor tesislerine çok yakın olması münasebeti ile önceleri izleme merakı daha sonra bu sporu yapmaya kadar götürdü.

Ailesinin Gurur kaynağı oldu

Baba Ali Altan Sitemize yaptığı özel açıklamada çocuk yaşındaki ilgileri buralara getirdi. Burada çocuklarımın bu seviye gelmesinde Selçuklu Belediye spor kulübü ve hocası Sayın Yavuz Özkış’ın emeği büyük onlara buradan teşekkür ediyorum. Abdurrahman güreş hayatını  İstanbul’da devam ettiriyor. İnşallah İstanbul’da başarılı olur. Ahmet’te ilk defa yurt dışında ülkemizi temsil edecek. Sizlerden ricam çocuklarım için dualarınızı esirgemeyin İnşallah Ülkemiz için  başarılarını sürdürürler dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"