Başkan Hançerli’den Berat Kandili Mesajı

​Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Berat Kandili dolayısıyla Konyalı Hemşerilerinin ve tüm İslam Aleminin Berat Kandilini kutladı.

Başkan Hançerli’den Berat Kandili Mesajı
Başkan Hançerli’den Berat Kandili Mesajı Admin
Bu içerik 1246 kez okundu.

Milli ve manevi günlerin önemine değinen Başkan Hançerli; insanları birbirlerine yaklaştıran ve kaynaştıran, birlik ve beraberliğin pekiştirildiği bu önemli günleri iyi değerlendirmemiz gerektiğini belirtti. Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli mesajının devamında: “İslam âlemi olarak Müslümanların kutsal günleri arasında yer alan, af ve bağışlama gecesi olarak da bilinen ve on bir ayın Sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan mübarek bir geceyi idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek üç ayların içerisinde yer alan Berat Kandili’nin manevi havası içerisinde birbirimize sevgi ve hoşgörü ile yaklaşmalı, dargınlık ve kırgınlıklara son verip nefretin yerini sevgiye bırakmalıyız" dedi. Ülke olarak zor dönemlerden geçtiğimizi dile getiren Başkan Hançerli; bu mübarek gecelerin iyiliğe ve hayra vesile olmasını diledi.

 

Bu gece idrak edeceğimiz Berat Kandili münasebeti ile vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet ve ailelerine sabır dileyen Başkan Hançerli, gazilerimize de acil şifalar diledi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış