Ve Yeni Başbakan adayı Binali Yıldırım…

AK Parti’nin yeni Genel Başkan ve Başbakan adayı İzmir Milletvekili Binali Yıldırım oldu.

Ve Yeni Başbakan adayı Binali Yıldırım…
Ve Yeni Başbakan adayı Binali Yıldırım… Admin
Bu içerik 1628 kez okundu.

Birlik ve beraberlik mesajı veren Yıldırım, Başbakan Davutoğlu'na verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve övgülerde bulundu.

Konuşmasına fıkrayla başlayan yeni Başbakan adayı  Binali Yıldırım, konuşmasının sonunda 'terör belasını Türkiye'nin gündeminden çıkaracağız' ifadelerini kullandı.

İŞTE AK PARTİ’NİN GENEL BAŞKAN VE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'IN İLK SÖZLERİ;

Aklıma bir şey geldi, temel konuşma yapmaya hazırlanıyormuş kürsüye çıkmış bakmış ki konuşması yok. Benimki gibi. Dönmüş demiş ki buraya çıkarken konuşmamı bir Allah biliyordu bir ben, şimdi artık sadece Allah biliyor.

Çok değerli yol arkadaşlarım, partimizin 19 Mayıs 1919'da Samsun'da doğan milletimizin bağımsızlığını müjdeleyen güneş gibi 14 Ağustos 2001 tarihinde milletimizin aydınlık geleceğini müjdeleyen bir meşale olduğunu paylaşmak istiyorum.

BENİM İÇİN BU GÖREV GURUR VE SORUMLULUKTUR

22 Mayıs'da Olağanüstü Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bununla ilgili tüm kademedeki arkadaşlarımız hazırlıklarını tamamladı. AK Parti demokrasi şölenine, büyük kongreye hazır.

Kurucularından biri olmaktan her zamana onur duyduğum Ak Parti'nin genel başkan adaylığına layık görülmek benim için gururların en yükseği aynı zamanda sorumluluktur.

AHMET DAVUTOĞLU'NA TEŞEKKÜR VE ÖVGÜ

Başbakan Ahmet Davutoğlu'na bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerde dolayı partimiz adına teşekkür ediyorum. Kendisi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan devraldığı bayrağı bugünlere başarı ile getirmiştir dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"