4 Üncü Karatay Konferansları Devam Ediyor! "Okul Başarısı Sağlıklı Beslenme İle Mümkün"

​Karatay Belediyesi ve KTO Karatay Üniversitesi işbirliği ile bu yıl 4'üncüsü yapılan Karatay Konferanslarının üçüncü bölümü Belediye Meclis salonunda yapıldı.

4 Üncü Karatay Konferansları Devam Ediyor!
4 Üncü Karatay Konferansları Devam Ediyor! Admin
Bu içerik 1112 kez okundu.

        Düzenlenen koneferansa Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav, K.T.O. Karatay Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. K.T.O Karatay Ünüversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nurhan Ünüsan tarafından sunum eşliğinde verilen "Okul Başarısı Sağlıklı Beslenme ile Mümkün" konulu konferansa öğrencilerin ilgisi oldukça fazlaydı. Güçlü inancın aklı, yol ve yöntemlerle "Nasıl Yapılır'ı" bulmak üzere harakete geçirdiğini belirten Ünüsan; "Başaracağınıza inanmanız başkalarının size güven duymalarına neden olur. Bir insan kendisine cesaret verildiğini hissettiğinde, olanaksız şeylere bile katlanabilir ve inanılmaz güçlükleri yenebilir" dedi. Zihinsel performansın geliştirilmesi için yenmesi gereken gıdaları tanımanın insan hayatında çok yarar sağlayacağını dile getiren Nurhan Ünüsan, en yüksek seviyede beyin fonksiyonları için gerekli olan önemli besin grubunu sağlayan gıdaların IQ destekleyiciler olarak bilindiğini söyledi.  Prof. Dr. Nurhan Ünüsan seminerin sonunda IQ gelişimi, hafıza güçlendirici besin menüleri, stres, bunalım ve panik atak hakkında bilgiler vererek öğrencilere başarılar diledi.

Konferansın sonunda KTO Karatay Üniversitesi Öğretim Üyesi Porf. Dr. Nurhan Ünüsan'a katkılarından dolayı çiçek takdim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
E-Sigara COVID Riskini 5 Kat Artırıyor!
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış