100 bininci Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu

100 bininci Torku Konyaspor Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu

100 bininci Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu
100 bininci Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu Admin
Bu içerik 1115 kez okundu.

Passolig ve kulübümüzün işbirliğiyle düzenlenen '100 bininci Torku Konyaspor Passolig Sahibi Ödüllendiriliyor' kampanyasının talihlisi Bahadır Karabulut ödülünü takım kaptanımız Ali Çamdalı'nın elinden aldı.

Anadolu'nun en fazla Passoligine sahip kulübü olan Torku Konyaspor'umuzun 100 bininci Passolig sahibi Bahadır Karabulut, Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içerisinde bulunan idari binamızda, takım kaptanımız Ali Çamdalı'nın elinden ismine imzaladığı '8 numaralı' formasını aldı.

Fenerbahçe lig maçından sonra bazı tribünlere uygulanan maça girişlerin bloke edilmesinin ardından takımımıza destek amacıyla Passolig kartı alarak Ç.Rizespor A.Ş. maçına geldiğini belirten 100 bininci Passolig talihlisi Bahadır Karabulut "Böyle bir kampanyadan haberim yoktu. Sadece cezalı maçta takımımıza destek amacıyla Passolig kartı alarak Ç.Rizespor A.Ş. maçına girdim. Sonrasında Torku Konyaspor'un 100 bininci Passolig sahibi olduğum belirtilerek düzenlenen kampanyadan bahsedildi. Önceleri inanmadım ama sonrasında böyle bir olayın içerisinde yer aldığım için çok mutlu oldum. O maçı da kazanmak mutluluğumu ikiye katladı. Takımımıza bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum" dedi.

Takım kaptanımız Ali Çammdalı'da yaptığı kısa konuşmada,"Anadolu'nun en fazla Passolig kartına sahip kulübüyüz. Bunu 100 bin rakamını geçerek bir kez daha gösterdik. İnşallah daha nice 100 bin sayılarını görürüz. Talihlimiz Bahadır Karabulut'a hayırlı olsun diyorum ve hatıra olarak bu formayı takdim ediyorum. Taraftarlarımızla birlikte nice güzel ve başarılı günler yaşamaya devam ederiz" görüşlerine yer verdi.

100 bininci Torku Konyaspor Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu100 bininci Torku Konyaspor Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu

100 bininci Torku Konyaspor Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu

100 bininci Torku Konyaspor Passolig sahibi imzalı formasına kavuştu
 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"
Karatay’da hedef “sıfır atık”
Karatay’da hedef “sıfır atık”