Kimder’den Ankara Çıkarması

Konya İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Salih Zeki İnce önderliğinde Ankara’da bir dizi istişare toplantısı ve ziyaret gerçekleştirdi.

Kimder’den Ankara Çıkarması
Kimder’den Ankara Çıkarması Admin
Bu içerik 1447 kez okundu.

Önder Ankara Temsilciliği tarafından davet edilen Kimder Yönetim Kurulu, Önder İmam Hatipliler Derneği Ankara Temsilciliğinde kahvaltılı istişare toplantısı gerçekleştirdi. Önder Yöneticileri Mehmet Fatih Serenli, Hasan Aydın ve Nazım Savaş’ın katıldığı toplantıda derneklerin faaliyetleri ve hedefleri paylaşıldı. İmam hatiplerin mevcut durumu ve sorunlarının çözümü konusunda il, bölge ve ülke düzeyinde neler yapılabileceği münazara edildi. Bu toplantının ardından Taceddin Dergâhı ziyaret edildi.

Kimder Yönetimi Ankara ziyareti çerçevesinde Adalet ve Medeniyet Derneği ile de bir görüşme gerçekleştirdi. Adalet ve Medeniyet Derneği Yöneticileri ve öğrenciler ile yapılan toplantıda da derneklerin faaliyetleri ve hedefleri konusu masaya yatırıldı. Gençliğimize yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi. Daha sonra Beştepe Millet Camiinde ikindi namazını eda eden Kimder Yönetimi, Ankara Programını tamamladı.

Gerçekleştirilen toplantı ve ziyaretler sonrasında görüşlerini aldığımız Kimder Başkanı Salih Zeki İnce, dernekleri açısından çok faydalı bir gezi olduğunu, bu tip organizasyonların devamının geleceğini, karşılıklı istişarenin önemini bildiklerini ifade etti. Kendilerini en güzel şekilde ağırlayan Önder ile Adalet ve Medeniyet Derneği Yöneticilerine de özellikle teşekkürlerini ileten İnce, en kısa zamanda İstanbul ve TBMM ziyareti programları olduğunu da sözlerine ekledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya altın alış-satış
Konya altın alış-satış
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma,
Konya'da Altın Sektöründe Önemli Firma, "Mayda Gold"